مجموعه آموزشی Starting with Angular 4-Aloha


Angular 4 یکی از پرطرفدارترین فریم‌ ورک‌های Open Source جاوااسکریپت هست که برای ساخت انواع اپلیکیشن های تحت وب بکار میره. تیم Google که روی این پروژه کار کرده سعی کرده یک فریم‌ورک کاملا جدید و متفاوت ارایه بده و اینکارو با استفاده از دانش و تجربه هایی که از ورژن AngularJs 1.x کسب کرده بود انجام داد. کار کردن با Angular 4 راحت تر شده, باگ های ورژن قبلی برطرف شده و بسیاری از ویژگی های جدید هم اضافه شده که Angular 4 رو تبدیل به یک فریم‌ورک تمام عیار برای Front-End کرده است.

مجموعه آموزشی Python with Oracle Database-Udemy


مجموعه آموزشی Making E Commerce Sites With WordPress-Udemy


وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (Content Management System: CMS) برپایه PHP و MySQL است. امکانات اولیه وردپرس کاملا متن باز و رایگان بوده و امکان بکارگیری قالب ها و افزونه های گوناگون توانایی خاصی به آن بخشیده است، بطوریکه امروزه 14.7 درصد از یک میلیون سایت پربازدید معرفی شده از طرف الکسا از وردپرس بهره میبرند. صاحبان وبسایت ها و مشاغل دوست ندارند که برای هر تغییر کوچک در سایت به شرکت طراح مراجعه کنند و در هر سال چندیدن بار برای بروزرسانی سایت خود هزینه کنند بلکه در مقابل خواستار قدرت کنترل بیشتر بر محتویات سایت خود هستند. از اینرو سادگی و قدرت بخش مدیریت وبسایت از اهمیت بالایی برخوردار است و دقیقا از همین نقطه سیستم مدیریت محتوای وردپرس برتری خود را نشان میدهد.در دوره آموزشی Udemy Making E-Commerce Sites With WordPress با نحوه ساخت و طراحی وب سایت های تجاری با استفاده از وردپرس آشنا می شوید.

مجموعه آموزشی Introduction To Python For Ethical Hacking-Udemy


مجموعه آموزشی Android Processes Threads Slidenerd Style-Udemy


مجموعه آموزشی A Simple Node js Mongo Restify API in Less Than 3 Hours-Udemy


Node.js یک محیط یا Platform برنامه‌نویسی تحت سرور است که بر پایه‌ی موتور جاواسکریپت V8 گوگل کروم توسعه پیدا کرده است. Node.js می‌تواند برای ایجاد وب‌سرورهای ساده تا پیشرفته مورد استفاده قرار بگیرد. برای مثال ممکن است برای راه‌اندازی یک وبسایت همه منظوره که محتواهای متنی و چندرسانه‌ای را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد از این ابزار استفاده شود. ویژگی قابل توجهی که Node.js را از سایر محیط‌های برنامه‌نویسی متمایز می‌کند رویدادگرا (Event-driven) بودن آن است. برنامه‌نویسی رویدادگرا به شیوه‌ای از برنامه‌نویسی گفته می‌شود که اجرا کدهای برنامه وابسته به رخداد رویدادهای خاص است. برای مثال در هنگام خواندن محتویات یک فایل، در برنامه‌نویسی سنتی، برنامه در هنگام خوانده شدن محتویات فایل از روی رسانه، متوقف می‌شود و پیشروی نمی‌کند. در معماری رویدادگرا، برنامه به پیشروی خود ادامه می‌دهد و هنگامی که محتویات از فایل خوانده شدند، تابع دلخواهی از برنامه توسط Node.js فراخوانی می‌شود. در دوره آموزشی Udemy A Simple Node.js-Mongo-Restify API in Less Than 3 Hours با امکانات و ویژگی های نود جی اس، پایگاه داده مانگو و رستی فای ای پی آی آشنا می شوید.

مجموعه آموزشی UnitTest with JUnit (Pluralsight)


مجموعه آموزشی The Complete React Web App Developer Course (Udemy)


مجموعه آموزشی Real time Web with Node js (CodeSchool)


نودجی‌اس یک چارچوب نرم‌افزاری ورودی/خروجی برای پایهٔ رویداد برای موتور جاوااسکریپت وی۸ برای سکوهای شبه یونیکس است. آن توسط ریان دال ساخته شده و رشد آن توسط جوینت که دال را استخدام کرده‌است حمایت می‌شود. در این آموزشی Node.JS یاد می گیرید که چگونه از ابتدا یک اپلیکیشن اصطلاحا Real-Time ایجاد نمایید .Gregg Pollack و مهمان این دوره TJ Krusinski به شما نشان می دهند که چگونه یک اپلیکیشن live stream ایجاد نمایید.

مجموعه آموزشی Mastering jQuery (Tekpub)


دانلود رایگان فیلم های آموزش برنامه نویسی